کانال ایران سرور

@iranservercom

کانال ایران سرور

telegram logo
 • 310

ایران سرور – ۰۵۱۳۱۷۷۶ ارائه دهنده سرویس های هاست اشتراکی، ثبت دامنه، سرور مجازی، سروراختصاصی خدمات ارزی، گواهینامه SSl و لایسنسها شرایط اسپانسری برای استارت آپ ها، جشنواره ها و سایتهای مرتبط ارتباط و مشاوره رایگان با ادمین: @iranserveradmin IranServer.com درباره ایران سرور فعالیت ایران سرور از سال ۱۳۸۱ با ارائه پشتیبانی متعهدانه بر روی […]

کانال ایران سرور

@iranservercom

تعداد اعضا کانال
8,128

آخرین بروزرسانی ۰۵ مهر ۹۹

تاریخ تاسیس کانال
۱۳۹۵/۱۱/۰۳

عمر کانال : 3 سال 8 ماه 8 روز

رشد اعضا کانال
0.00 %

نسبت به روز گذشته

میانگین بازدید
2,841

بازدید 5 پست آخر

هشتگ پر کاربرد
#پیکت_رو_پر_کن،

تعداد استفاده 10

هشتگ پر بازدید
#پیکت_رو_پر_کن،

میانگین بازدید 6,880 بین 10 پست

رشد اعضا کانال
-0.15 %

نسبت به هفت روز گذشته

پست پر بازدید
8,630پست ویدیو

در چندین پست آخر

مشاهده پست

بازدید پست پین شده
2,063

از مورخه : ۹۹/۰۶/۱۹

مشاهده پست

رسانه پر تکرار
عکس/ ویدیو/ متن

اولویت انتشار از راست به چپ

رسانه پر بازدید
صوت

میانگین بازدید 6,031

میانگین حجم صوت
12.77 MB

بین 3 پست دارای صوت

میانگین حجم تصویر
76.43 KB

بین 60 پست دارای تصویر

میانگین زمان ویدیو
00:12:44

بین 31 پست دارای ویدیو

میانگین تعداد کارکتر
345

بین 7 پست آخر

میانگین زمان پست گذاری
0 ساعت | 30 دقیقه | 45 ثانیه

طی 24 ساعت

میانگین پست گذاری
2~ پست در روز

ایران سرور – ۰۵۱۳۱۷۷۶
ارائه دهنده سرویس های هاست اشتراکی، ثبت دامنه، سرور مجازی، سروراختصاصی
خدمات ارزی، گواهینامه SSl و لایسنسها
شرایط اسپانسری برای استارت آپ ها، جشنواره ها و سایتهای مرتبط
ارتباط و مشاوره رایگان با ادمین:
@iranserveradmin
IranServer.com

درباره ایران سرور

فعالیت ایران سرور از سال ۱۳۸۱ با ارائه پشتیبانی متعهدانه بر روی خدماتی با کیفیت آغاز گردید و در مدتی کوتاه به یکی از گزینه های محبوب میزبانی وب در ایران تبدیل شدیم. هم اکنون با تکیه بر دانش فنی و تجربه طولانی توانسته ایم پیشتاز در ارائه خدماتی با پشتیبانی حرفه ای شویم و با وجود متخصصان فنی و امنیت برای نگهداری و بررسی مداوم سرورها، فضایی مطمئن را برای انجام تجارت الکترونیک بیش از ۵۰۰۰۰ مشتری ایجاد کرده ایم. در بخش توسعه و تحقیقات ایران سرور، همواره در جستجو راهکارهایی نوآورانه برای ارائه سرویس هایی هستیم تا بهترین تجربه میزبانی وب را برای کاربرانمان فراهم نماییم.

چرا ایران سرور؟

حضور ایران سرور از سال ۱۳۸۱ در بازار خدمات میزبانی وب و قرارگرفتن در جمع ۳ سرویس دهنده برتر ایران از افتخارات ما می باشد. با تکیه بر دانش فنی و تجربه دراز مدت در این سالها توانسته ایم پیشتاز در ارائه خدماتی با پشتیبانی حرفه ای شویم. کاربران ما مزایای زیر را به عنوان مهم ترین دلایل انتخاب ایران سرور اعلام نمودند:

 • پشتیبانی سطح بالا بر روی تمامی خدمات
 • ارائه سرویس های متنوع و مورد نیاز
 • پارتنر رسمی دیتاسنتر و رجیسترار های معتبر
 • هزینه های بسیار مناسب
 • بهره گیری از متخصصین خبره هاستینگ
 • بروز بودن خدمات و سرویس ها

جایگاه ایران سرور تا به اکنون

 • بیش از ۵۰ دیتاسنتر در جهان

 • بیش از ۵۰ هزار مشتری از سراسر ایران

 • بیش از ۴۰۰ هزار خدمات ارائه شده

 • بیش از ۱۷ سال حضور در مارکت

 

سخن مدیر عامل

به یاری ایزد منان، شرکت ایران سرور در راستای ماموریت و چشم انداز خود با تکیه بر دانش متخصصین بومی، سرلوحه تفکر و تعهد خود را مشتری محوری قرار داده است تا با رشد و اعتلای دانش و تجربه بیش از دو دهه فعالیت و با ایجاد محیطی شفاف و مشارکت‌پذیر در درون سازمان در راستای رضایت مشتریان و توسعه بازارهای ملی گام بردارد.

ما در ایران سرور صداقت و سلامت سازمانی را سرلوحه‌ی فعالیت‌های شبانه‌روزی خود قرار داده‌ایم تا از پشتیبانی قابل اعتماد و همگامی مطمئن برای مشتریان که ارزشمند‌ترین دستاورد‌های ماست، محافظت کرده و گسترش دهیم.

ما در ایران سرور مشتریان را تنها نمی‌گذاریم و از ابتدا تا سرانجام و حتی پس از به نتیجه رسیدن هر پروژه، قدم به قدم در کنارشان خواهیم بود.

ما تلاش کرده‌ایم در تمام بخش‌های ایران سرور، از فروش تا پشتیبانی فنی، امنیت و زیرساخت با شنیدن صدای مشتری و پیگیری درخواست مشتریان تا حصول رضایت کامل، مشتری را قطب نمای حرکت خود قرار دهیم.

طرح‌ریزی استراتژی‌های توسعه محور و تهاجمی باعث گردید در مدت زمان اندک، مسیر‌های طولانی را پشت سر گذاشته و با تفویض اختیار و طراحی چارت سازمانی افقی و تمرکز بر تصمیم‌گیری‌های غیرمتمرکز، سازمانی چابک را بنا کنیم تا با سرعت و شتاب روز افزون قرن بیست و یکم، هم‌راستا حرکت نماید.

ما با فراهم سازی بستری مناسب برای بروز خلاقیت‌ها و مدیریت بومی دانش توانسته ایم‌ به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های خدمات میزبانی داده تکنولوژی محور و دانش بنیان شناخته شده و به عنوان یکی از رهبران این بازار بزرگ در عرصه رقابت حضور یابیم.

رضایت مشتریان، رمز موفقیت ما در آینده خواهد بود چرا که پیشرفت در کنار یکدیگر، هم افزایی و خلق ارزش بیشتری را برای همه‌ ذینفعان خواهد داشت.

ما خانه‌ی امن رویاهای ‌آنلاین شما را خواهیم ساخت.

 

منبع : ایران سرور

رشد نسبت به 7 روز گذشته

-0.15 %
میزان رشد : -12

رشد نسبت به روز گذشته

0.00 %
میزان رشد : 0

نمودار روند صعودی و نزولی تعداد ممبر کانال

هشتگ های پر کاربرد#پیکت_رو_پر_کن، - #وبینار - #گیک_طوری، - #ایران_سرور - #گرین_وب - #آموزش - #کتاب_خوب_بخوانیم، - #با_هم_میسازیم، - #کپسول_یادگیری - #فاتتزی_استارتاپی" - #پیکت_رو_پر_کن - #کمپین_کوله‌پشتی_محتوا - #تخفیفای_توییتری
هشتگ های پر بازدید#پیکت_رو_پر_کن،=>6880#کپسول_یادگیری=>6636#تخفیفای_توییتری=>6609#کمپین_کوله‌پشتی_محتوا=>6034#با_هم_میسازیم،=>5874#پیکت_رو_پر_کن=>5872#گرین_وب=>5846#گیک_طوری،=>5715#فاتتزی_استارتاپی"=>5692#آموزش=>5644#وبینار=>4202#کتاب_خوب_بخوانیم،=>3975#ایران_سرور=>3531